FAQ

Často kladené otázky

Ako používať Choco scrub, otázky a odpovede na jednom mieste...

 

 

Čo je Choco scrub?

 

Choco Scrub je čisto pírodný telový píling, ktorý vyživuje, hydratuje a pomáha zlepšiť vzhľad problematickej pokožky. Je výborný v boji proti celulitíde. Pokožka zostáva krásne rozžiarená a hydratovaná.

 

Ako sa používa Choco scrub?

 

Píling je najlepšie používať v sprche. Navlhči si pokožku. Odsyp si dve hrste pílingu a vmasíruj na problematické partie krúživými pohybmi, je vhodný na celé telo i tvár (dávaj pozor aby sa voda nedostala do vrecka). Aby sa dosiahol najlepší efekt, nechaj si píling pôsobiť aspoň 5min a opláchni sa teplou vodou. Nezabudni vykonať kožný test pred použitím pílingu na celé telo a odlož choco scrub na suché miesto!

 

Ako často mám používať choco scrub?

 

Aspoň 2x týždenne, čím častejšie budeš scrub používať, tým lepšie bude tvoja pokožka vyzerať. Pokožka je nádherne jemná a hydratovaná už po prvom použití. Zaručene zmyselná kombinácia vôní prebudí tvoje telo aj myseľ.

 

Ako dlho vydrží?

 

Choco body scrub má trvanlivosť cca 6 mesiacov, ale reálne sa toľko neohreje v tvojej kúpeľni. Jeho úžasná vôňa a viditeľné výsledky ťa budú k nemu neustále priťahovať:) Uisti sa, že vrecko scrubu je dobre uzavreté a odložené na suchom mieste. Voda sa nesmie dostať do vrecka, nakoľko by poškodila obsah.

 

Čo ak sa mi Choco scrub dostane do očí?

 

Prosím, dávaj si pozor na oči. Ak sa dostane scrub do očí, poriadne vypláchni vodou, ak by pretrvávali ťažkosti, vyhladaj lekársku pomoc.

 

Môžem použiť Choco scrub na tvár?

 

Áno, Choco scrub je perfektný na tvár, ale maj na pamäti, že exfoliuje, takže buď jemná ku svojej pokožke a vyhni sa používaniu produktov na alkoholovej báze po použití scrubu. Ak máš veľmi citlivú pokožku, otestuj si scrub na malej časti pokožky pred aplikáciou na celú tvár.

 

Mám citlivú pokožku. Môžem ho používať?

 

Samozrejme, keďže Choco scrub je čisto prírodný a neobsahuje žiadne aditíva, je vhodný aj na citlivú pleť. Ak máš veľmi citlivú pokožku, otestuj si scrub na malej časti pokožky pred aplikáciou na celú tvár.

 

Kedy uvidím prvé výsledky?

 

Tvoja pokožka bude výrazne jemnejšia už po prvom použití. A teraz si predstav, ako bude tvoja pokožka vyzerať po 4 týždňoch používania:) Myslím si, že určite chceš hladkú, hebkú a žiarivú pokožku.

 

 

Je Choco scrub vhodný pre tehotné a dojčiace mamičky?

 

Choco scrub obsahuje prírodné ingrediencie, vrátane esenciálnych olejov. Vždy si over tieto zložky so svojím lekárom pred prvým použitím. Sú tu niektoré oleje (napr. levanduľa ), ktoré sa neodporúčajú v priebehu tehotenstva a dojčenia, takže sa uisti, že výrobky sú pre teba bezpečné.

 

Kde sa Choco scrub vyrába?

 

Choco scrub je vyrobený v EU. Obsahuje len 100% naturálne ingrediencie a esenciálne oleje. Neobsahuje žiadne chemikálie, aditíva, konzervanty, parabény. Choco scrub sa testuje výlučne len na takých úžasných ľuďoch ako si aj ty:) Žiadne testy na zvieratách !

 

Choco scrub bol na chladnom mieste...

 

Ak ti Choco scrub stuhne, nie je to vada produktu! Keďže choco body scrub obsahuje kokosový olej, ktorý je pri normálnej izbovej teplote (24-25C) v tuhom skupenstve a rozpúšťa sa len pri veľkých nárastoch teploty, snaž sa udržať vrecko na suchom mieste, pri uvedenej teplote. Ak by scrub stuhol (pri nízkej teplote) stačí odobrať časť (toľko, koľko budeš potrebovať) a vložiť do skleneného téglika, alebo pohárika a zohriať vo vodnom kúpeli. Nepoužívaj mikrovlnku a neskladuj píling v chladničke! Preto je najvhodnejšie skladovať píling na suchom mieste pri izbovej teplote (23-25C). Nezabúdaj, že všetky ingrediencie sú prírodné!

 

 

Obchod

 

PO-PI 10.00 - 17.00

 

Online obchod čoskoro dostupný!

Sociálne siete

Podporte nás na sociálnych sieťach a pravidelne sledujte novinky.

Copyright @ All Rights Reserved