Kde ma kúpiš?

Nakupuj online

Čokoládový peeling, ktorý miluje tvoje krásne telo

 

Ahoj kráska, vyber si svoj jedinečný píling vhodný na celé telo i tvár. Momentálne na produkte pracujeme, čoskoro bude dostupný k objednaniu.

Choco scrub Raw Kakao

Kakao obsahuje množsvto užitočných antioxidantov. Je obohatené minerálmi a vitamínmi ako je napr. vitamín C, magnezium a omega 6 mastné kyseliny. Kakao podporuje krvný obeh a zvyšuje bunkové hojenie - dodáva mladistvý vzhľad pokožky. Kakao má surový enzým, ktorý pomáha pri oprave buniek a jej omladeniu. Vyskúšaj tento voňavý kakaový píling a dopraj svojej pokožke luxus.

Ingrediencie:

Bio Raw kakaový prášok, Bio kokosový olej, Bio kokosový cukor, Mandľový olej, Trstinový cukor, Mleté orechové škrupiny, Vitamín E

Balenie hmotnosť: 200g

Choco scrub Levandula

Levandula (Lavandula angustifolia) má úžasnú upokojujúcu vôňu. Olej z levandule je známy pre svoje protizápalové, antimykotické a antibakteriálne účinky. Výborný proti stárnutiu pleti. Vyskúšaj tento levandulový píling a nechaj sa zviesť kombináciou čerstvo natrhanej levandule.

(Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy)

Ingrediencie:

Levanduľový olej, Bio Raw kakaový prášok, Bio kokosový olej,

Bio kokosový cukor, Mandľový olej, Trstinový cukor,

Mleté orechové škrupiny, Vitamín E

Hmotnosť balenia: 200g

Choco scrub Malina

Malinový (Rubus idaeus) olej zo semien je lisovaný za studena a nerafinovaný. Tento zázračný olej je mimoriadne vysoký na obsah vitamínov E a A, čo je vynikajúci antioxidant. Vzácny rastlinný olej s vysokým obsahom omega 3 a omega 6 mastných kyselín, celkovo obsahuje až 83% esenciálnych mastných kyselín. Je výborný na suchú pleť. Vyskúšaj tento malinový scrub a dopraj svojej pokožke žiarivý vzhľad.

Ingrediencie:

Malinový olej zo semien , Bio Raw kakaový prášok, Bio kokosový olej, Bio kokosový cukor, Mandľový olej, Trstinový cukor, Mleté orechové škrupiny, Vitamín E

Hmotnosť balenia: 200g

Choco scrub Bambus

Bambusový prášok (Bambusa arundinacear) bohatý na esenciálne minerály a oxid kremičitý, jemne mletý prášok bambus je hlavnou zložkou exfoliačných produktov starostlivosti o pleť. Bambusové čiastočky sú hladké čo z nich robí zvlášť láskavého spojenca na citlivú pleť. Vyskúšaj tento jedinečný bambusový píling a dopraj svojmu telu vitamínovú bombu.

Ingrediencie:

Bambusový prášok, Bio Raw kakaový prášok, Bio kokosový olej, Bio kokosový cukor, Mandľový olej, Trstinový cukor,

Mleté orechové škrupiny, Vitamín E

Balenie hmotnosť: 200g

Obchod

 

PO-PI 10.00 - 17.00

 

Online obchod čoskoro dostupný!

Sociálne siete

Podporte nás na sociálnych sieťach a pravidelne sledujte novinky.

Copyright @ All Rights Reserved