Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Online obchod www.getbodyscrub.com

PODMIENKY POUŽÍVANIA

Dúfam, že sa vám páči náš produkt, snažíme sa zabezpečiť najlepšie služby našim zákazníkom.

V prípade, že ste nespokojná, kľudne nás kontaktujte!

 

 

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV

Ako narábame s vašimi osobnými údajmi.

Keď si objednáte tovar cez online obchod www.getbodyscrub.com, zbierajú sa len informácie, ktoré nám poskytnete, ako je meno, adresa, tel.číslo a pod.

ZMLUVA

Keď poskytnete svoje osobné údaje na dokončenie transakcie, overovanie kreditných kariet, odoslanie objednávky, zabezpečenie dodávky tovaru, alebo naopak jeho návrat, považujeme to za váš súhlas k zhromažďovaniu týchto informácií a ich použitie len na tento účel.

Ak budeme žiadať osobné údaje z iných dôvodov, napríklad z dôvodu marketingu, a to buď priamo požiadame o výslovný súhlas, alebo dáme vám možnosť vyjadriť nesúhlas.

ZRUŠENIE ZMLUVY

Pokiaľ po súhlase si to rozmyslíte, môžete nám to kedykoľvek oznámiť, že nesúhlasíte byť kontaktovaný, neprajete si, aby systém zbieral vaše informácie , a to buď prostredníctvom e-mailu na : info@getbodyscrub.com alebo písomne na SMX PB, Povazska Bystrica, 017 01, Centrum 26/31, Slovakia a vaše osobné informácie budú zo systému odstránené.

ZVEREJNENIE

Vaše osobné údaje môžu byť sprístupnené, ak to vyžaduje zákon, alebo v rozpore s našimi zmluvnými podmienkami.

 

PLATBA

Ak máte dokončiť svoj nákup, vyberte bránu pre priame platby, platobné brány môžu použiť tretiu stranu k údajom len na tento účel na vašej kreditnej karte. Akceptujeme platby cez PayPal a bankovým prevodom. Všetky platby sú zabezpečené a chránené systémom od one.com. (Pri platení sa v prehliadači otvára chránená brána začínajúca https. pre zabezpečenie ochrany)

SLUŽBY TRETEJ STRANY

Všeobecne platí, že externí poskytovatelia, ktorých služby využívame, vaše údaje budú zhromažďovať, používať a zverejňovať len v rozsahu nevyhnutne potrebnom na poskytovanie týchto služieb.

Niektoré externí poskytovatelia služieb, ako sú napríklad platobné brány a spracovateľia platobných transakcií, však, majú svoje vlastné zásady ochrany osobných údajov v súvislosti s informáciami, ktoré sme povinní poskytovať ako súčasť svojej transakcie nákupu. Odporúčame, aby ste si prečítali zásady ochrany osobných údajov týchto poskytovateľov vedieť, ako zaobchádzať s vašimi osobnými údajmi.

Zvlášť treba brať na vedomie, že niektorí poskytovatelia môžu mať sídlo alebo miesto podnikania v rôznych jurisdikciách ako vy, alebo my. Ak sa rozhodnete pokračovať s transakciou, ktorej súčasťou sú služby externého poskytovateľa, vaše informácie môžu podliehať zákonom príslušnosti podľa ktorého spadá poskytovateľ služieb alebo jeho založenia. Takže ak opustíte webové stránky alebo náš obchod bude presmerovaný na webové stránky alebo aplikácií tretích strán, tak už platia pre vás tieto Zásady ochrany súkromia, Zmluvné podmienky ako na našich webových stránkach.

LINKY

Po kliknutí na odkazy na našej stránke, môže odkazovať mimo našich stránok. Za postupy ochrany súkromia na iných stránkach my nie sme zodpovední, odporúčame, aby ste si prečítali vyhlásenie o súkromí.

BEZPEČNOSŤ

Pokiaľ ide o ochranu vašich osobných údajov, podnikneme príslušné kroky a budeme sledovať osvedčené postupy v tejto oblasti s cieľom zabezpečiť , že nedôjde k strate, zneužitiu, vyzradením, pozmenením a zničením. Ak nám poskytnete informácie o vašej kreditnej karte, informácie sú zašifrované Secure Socket Layer (SSL) a je uložená šifrované pomocou AES-256.

Online systém beží pod registrátorom domény one.com, ktorý zabezpečuje maximálnu ochranu údajov.

SVOJPRÁVNOSŤ

Používaním týchto stránok dávate najavo, že ste dosiahli minimálne plnoletosť, ktorá platí pre váš štát alebo región, alebo že ste dosiahli plnoletosť platnú pre krajinu alebo oblasť, a zároveň nám davate súhlas na tento účel webu a maloletých členov rodiny.

ZMENY OBCHODNÝCH PODMIENOK

Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť tieto obchodné podmienky.

Zmeny a objasnenia bude účinné okamžite po zverejnení na internetových stránkach.

Ak sa vykonajú zásadné alebo podstatné zmeny, budeme Vás informovať, že boli aktualizované, aby ste vedeli, aké informácie zhromažďujeme, ako ich používame, a za akých podmienok použitia a / alebo poskytovania iným subjektom.

Ak náš online obchod prevezme ďalšia/iná spoločnosť v prípade predaja, môžu byť vaše informácie prevedené na nových vlastníkov, takže môžu pokračovať v predaji produktov.

Kontaktný email: info@getbodyscrub.com

Obchod

 

PO-PI 10.00 - 17.00

 

Online obchod čoskoro dostupný!

Sociálne siete

Podporte nás na sociálnych sieťach a pravidelne sledujte novinky.

Copyright @ All Rights Reserved