Ingrediencie

Prírodné ingrediencie

Choco scrub - čokoládový telový peeling obsahuje čisto prírodné ingrediencie. Neobsahuje žiadne chemikálie, nie je testovaný na zvieratách, iba na takých úžasných ľuďoch ako si ty:)

Prečítaj si viac o ingredienciách použitých v choco pílingu.

RAW KAKAO

Vyrobené z nepražených ekvádorských kakaových bôbov. Použitie surového kakaa na koži, rovnako ako v našom choco pílingu, pomáha chrániť pokožku pred voľnými radikálmi a pomáha v boji proti akné. Tieto vlastnosti pomáhajú zmäkčiť, zjasniť a detoxikovať pokožku. Zvyšuje pružnosť pokožky, pomáha redukovať jemné linky, vrásky a jazvy. Kakao je bohaté na antioxidanty, bohatšie ako v skutočnosti červené víno alebo zelený čaj.

PANENSKÝ KOKOS. OLEJ

Kokosový olej je výborný pomocník pri hydratácii pleti. Antibakteriálne vlastnosti kokosového oleja chráni pokožku pred potencionálnymi patogénmi. Znižuje riziko bakteriálnej infekcie, takže je veľmi dobrý v boji proti akné. Bolo zistené, že kokosový olej má schopnosť preniknúť hlboko do kože. Kokosový olej môže zabrániť predčasnému starnutiu niekoľkými spôsobmi. Je šetrný k pokožke , hydratuje ju a dodáva jej mladistvý vzhľad.

ORGANICKÝ KOKOS. CUKOR

Najprirodzenejšia cesta ako zjemniť, exfoliovať a osviežiť pokožku. Cukor je prírodné sladidlo, ktoré sa dnes bežne využíva v kozmetike, kôli jeho výborným vlastnostiam. Jeho jemná textúra jemne exfoliuje pokožku bez zanechania škodlivých zvyškov, ktoré môžu upchávať póry. Má hydratačné účinky, zanecháva pleť krásne hebkú. Cukor môže pomôcť zvrátiť skoré príznaky starnutia.

MANDĽOVÝ OLEJ

Tento úžasný olej sa získava zo surových mandlí. Vďačí za svoje výhody svojim dostatočným množstvom mononenasýtených mastných kyselín, vitamínom E, draslíkom, bielkoviny, zinok, a rady ďalších vitamínov a minerálnych látok, ktoré obsahuje. Robí kožu zdravšiu, redukuje tmavé kruhy, spomaluje príznaky starnutia, odstraňuje nečistoty a odumreté bunky, lieči lupienku a ekzém, tiež redukuje opálenie.

TRSTINOVÝ CUKOR

Exfoliácia pokožky pri pravidelnom používaní má vynikajúce výsledky. Hnedý cukor je prírodná kyselina glykolová, ktorá je súčasťou skupiny kyseliny alfa hydroxy kyselina, a to sa bežne používa v exfoliátoch má za úlohu pomôcť odstrániť odumreté kožné bunky. Hnedý cukor dosahuje výborné výsledky v boji proti celulitíde. V kombinácii s pílingom dokáže celulitídu výrazne odstrániť.

MLETÉ ORECH. ŠKRUPINY

Ako súčasť pílingu pomáha odstraňovať odumreté bunky z povrchových vrstiev pokožky a pripravuje kožu vziať si hydratáciu. Ako píling bojuje proti starnutiu . Exfoliuje tiež okamžite- má obohacujúcu činnosť - na rozdiel s veľkou starostlivosťou o pleť spotrebiteľ nemusí čakať vidieť výsledky. Pravidelná exfoliácia môže pomôcť takmer k okamžitému pocitu jemnejšiej pokožky, hladšej, viac hydratovanej, dodáva rovnomernejší tón pleti a vyzerá jasnejšie a zdravšie.

VITAMÍN E

Ako sa uvádza v klasifikácii vitamínov, vitamín E je výživná látka pre pokožku. Vitamín E je oboje aj výživná látka aj antioxidant a olej vo svojej najčistejšej podobe je veľmi univerzálny. Vitamín E olej poskytuje pokožke potrebnú vlhkosť, rovnako ako antioxidanty pre intenzívne liečenie. Hnedé škvrny na koži sú spôsobené starnutím, poškodenie voľnými radikálmi a zlej funkcie pečene. Vitamín E olej bráni a opravuje poškodenia voľnými radikálmi, tiež lieči vrásky tým, že podporuje rast nových kožných buniek a urýchlenie regenerácie buniek.

BAMBUSOVÝ PRÁŠOK

Keď je súčasťou pílingu, efektívne odstraňuje odumreté kožné bunky, zanecháva pokožku krásne jemnú a hladkú.Je bohatý na esenciálne minerály, oxid kremičitý. Jemne pomletý orášok bambusu sa stal jednotkou v kozmetike. Dlho uctievaný ako symbol dlhovekosti, sily, vytrvalosti a flexibility, bambus je teraz hlavným zdrojom pre trvalo udržateľnú krásu. Je ideálny ako súčasť pílingu.

ĽEVANDUĽOVÝ OLEJ

Ľevandula je dnes najviac používaným esenciálnym olejom na svete. S najväčšou pravdepodobnosťou kvôli jeho antimikrobiálnym a antioxidačným vlastnostiam. Levandulový olej v spojení s kokosovým olejom má skvelé účinky na pokožku. Zanecháva pokožku krásne voňavú, hebkú a hydratovanú. Dodnes nebolo dostatočne preukázané, že levandulový olej je úplne bezpečný pre tehotné a dojčiace ženy. Levandula má relaxačný účinok na svaly a môže tiež ovplyvniť hladinu hormónov. Preto treba konzultovať používanie éterických olejov so svojim lekárom.

MALINOVÝ OLEJ ZO SEMIEN

Silný antioxidantt , Výrazne vysoký obsah vitamínu E, najmä tokotrienoly a tokoferoly, fytosteroly a fosfolipidy. Bohaté na vitamín A. Jedinečnou rovnováhu Omega 3, 6 a 9 esenciálnych mastných kyselín. Účinne hydratuje a zlepšuje pružnosť pokožky, redukuje vrásky, suchosť kože a linky. Regeneruje kožné bunky. Malinový olej zo semien môže pomôcť pri úľave od svrbenia, šupinatej, podráždenej pokožke ako sú ekzémy a lupienkoa. Malinový olej tiež obsahuje značné množstvo vitamínu A, čo je dobrou voľbou pre začlenenie do zmesí pre akné alebo začervenalej pokožke.

Obchod

 

PO-PI 10.00 - 17.00

 

Online obchod čoskoro dostupný!

Sociálne siete

Podporte nás na sociálnych sieťach a pravidelne sledujte novinky.

Copyright @ All Rights Reserved