Domov

Choco scrub

100% Prírodné Ingrediencie

Všetky

Ingrediencie

Bio raw kakao , Organický kokosový olej, Organický kokosový cukor, Trstinový cukor, Mandľový olej, Mleté orechové škrupiny, Bambusový prášok, Levanduľový olej, Malinový olej, Vitamín E,

Objav

CHOCO SCRUB

Choco Scrub je čisto pírodný telový píling, ktorý vyživuje, hydratuje a pomáha zlepšiť vzhľad problematickej pokožky. Je výborný v boji proti celulitíde. Ak tvoja pokožka pomaly stráca svoju hebkosť a pevnosť, ktorú mala pred rokmi a ty chceš mať opäť ten pocit neodolateľne hebkej pokožky, na ktorej prežívaš každé pohladenie ako tú najkrajšiu vec?

 

Ak hľadáš spôsob, akým vrátiť svojej pokožke na celom tele pevnosť a hebkosť, ktorú si cítila naposledy pred rokmi alebo chceš pocit čistej a hebkej pokožky zachovať čo možno najdlhšie, jedným z najvhodnejších spôsobov ako to docieliť je kvalitný píling. Jedným z najvhodnejších kandidátov je aj čokoládový telový píling Choco Scrub, ktorý v sebe tým správnym spôsobom kombinuje silu stopercentne prírodných ingrediencií v tom správnom pomere.

 

Bio raw kakao, organický kokosový olej, kokosový cukor, trstinový cukor, mandľový olej, mleté orechové škrupiny, bambusový prášok, malinový olej a vitamín E. Toto všetko v sebe kombinuje jedine rad čokoládových telových pílingov Choco Scrub v pomere, ktorý pôsobí na tvoju pokožku ako balzam s kúzelnými účinkami prírody.

Skúsenosti žien z celého sveta všetkých vekových kategórií dokazujú, že účinky čokoládového telového pílingu sa prejavia v deväťdesiatich percentách opýtaných žien už po niekoľkých prvých použitiach. Očarujúca sladučká vôňa tvojho tela ti vydrží naozaj dlho a už po pár dňoch budeš cítiť prvé výsledky.

 

Tvoja pokožka sa stane pevnejšou, pružnejšou a hebkejšou zároveň. Čo viac by si si od pílingu mohla priať? Dopraj aj ty svojmu telu silu prírody v tej najkoncentrovanejšej podobe. Dopraj aj ty svojmu telu rad čokoládových telových pílingov Choco Scrub. Jeho účinky sa dostavia skôr ako by si si pomyslela.

RAW KAKAO

Nechaj sa zvádzať vôňou pravej čokolády a dopraj svojej pokožke luxus

14.90€

LEVANDULA

Dopraj svojmu telu relax a silu s úžasnou vôňou levandule

16.90€

BAMBUS

Naštartuj svoj deň s výnimočným bambusovým pílingom

18.90€

MALINA

Trápia ťa vrásky?

Vyskúšaj jedinečný malinový píling

16.90€

Čo je Choco scrub?

Choco Scrub je čisto pírodný telový píling,vyrobený z najkvalitnejších ingrediencií, ktorý vyživuje, hydratuje a pomáha zlepšiť vzhľad problematickej pokožky. Je výborný v boji proti celulitíde. Pokožka zostáva krásne rozžiarená a hydratovaná. Je vhodný na celé telo i tvár.

 

Ako sa používa Choco Scrub

Píling je najlepšie používať v sprche. Navlhči si pokožku. Odsyp si dve hrste pílingu a vmasíruj na problematické partie krúživými pohybmi, je vhodný na celé telo i tvár (dávaj pozor aby sa voda nedostala do vrecka). Aby sa dosiahol najlepší efekt, nechaj si píling pôsobiť aspoň 5min a opláchni sa teplou vodou. Nezabudni vykonať kožný test pred použitím pílingu na celé telo a odlož choco scrub na suché miesto!

 

Ako často sa môže používať?

Aspoň 2x týždenne, čím častejšie budeš píling používať, tým lepšie bude tvoja pokožka vyzerať.

Čítaj

F.A.Q

AKO POUŽÍVAŤ CHOCO SCRUB

Prečítaj si často kladené otázky a nájdi svoju odpoveď.

 

 

ONLINE STORE

 

Monday - Friday: 10am to 19pm

Saturday - Sunday: 10am to 15pm

FOLLOW US

© Copyright. All Rights Reserved.